تبلیغات
طرح نت طراحی بنر حرفه ای.

طرح نت

به نام خالق طرح هستی
از انتخاب این وبسایت واعتماد به ما برای یاری تان در جهت پیشرفت ودیده شدن در این دنیای پهناور مجازی سپاسگذاریم و خاک پایتان را بر طوطیای چشممان پذیراییم.

در ادامه ما و هدفمان را با مطالعه چندی سطر بیشتر بشناسید .
 
دنیای اینترنت به قدری وسیع و پر پیچ و خم است که موفقیت در ان و کسب نتیجه دلخواه، عمری طاقت فرسا و نفسگیر است.که بسیار بوده اند کسانی که با شور و انرژی فراوانی برای رسیدن به اهداف خود وارد این عرصه شده اند ولی متاسفانه به دلیل اشنا نبودن با نحوه موفقیت و راه های رسیدن به ان، نا امید و زیان دیده دست از تلاش برداشته اند و از هدف خود که شاید روزی تنها ارزویشان بود،دست کشیده اند.
ولی به این معنا نیست که موفقیت در این زمینه کاری غیر ممکن میباشد! برعکس; به این معناست که می توان با اشنایی و به کارگیری روشهایی هر چند ساده، راه موفقیت را هموار کرد و به اهداف بزرگی دست یافت که شاید سبب کسب درامد بیشتر، شهرت ،ارضاء روحی ویا اهداف خداپسندانه باشد.
یکی از این راه ها که شما را برای کسب نتیجه بهتریاری  می کند،تبلیغات است.
تبلیغات یکی از مهمترین مسائل در بازار امروز می باشد.همچنین تبلیغات کمک می کندتا مصرف کنندگان ازمحصولات و خدمات جدید موجود در بازار  آگاه شوند . بسیاری اعتقاد دارند هدف از تبلیغات فروش بیشتر  است این نوع افراد شدیدا با هر چیزی که آن را غیر اخلاقی نشان دهد مخالفند. تبلیغات در کل کمک می کند تا کسب و کار و همچنین اقتصاد به رونق بیشتری برسد و مصرف کنندگان نیز فرصت انتخاب بیشتری خواهند داشت. فعالیت تبلیغاتی اهمیت زیادی در رقابت دارد . و هم برای خریدار و هم برای فروشنده مهم است .حتی دولت ها هم بدون آن نمی توانند کاری پیش ببرند.  تبلیغات ، شما و فعالیتتان را  به عموم مردم معرفی می کند. به عنوان مثال ، مردم را از وجود وبسایت یا نحوه خدمت شما دراین دنیای بزرگ اینترنت آگاه می سازد و برای شما جذب مشتری میکند.

یکی از بهترین و موٍثرترین راه های تبلیغات اینترنتی، قرار دادن بنر های تبلیغاتی در ابعاد مختلف در وبسایت های پر بازدید دیگر است .این نوع تبلیغ سالهاست که باعث موفقیت وبمستران میشود و همچنان رو به پیشرفت می باشد.
بهتر است بدانید، این روش از تبلیغات نیز مانند سایر روشهای تبلیغاتی، هزینه هایی را به همراه خواهد داشت که شامل هزینه  قرار دادن بنر در وبسایت مبدآ می باشد که بنر شما برای مدتی در ان قرار میگیرد و متناسب با ترافیک و مدت تبلیغات،هزینه ان متفاوت است. همچنین طراحی بنر ی تآثیر گذار که توانایی جلب توجه را داشته باشد،هزینه هایی به همراه دارد که به نوبه خود مبلغی بسیار بالاست و در برخی موارد این مبلغ از بازدهی ان کمتر می باشد.
طرح نت پایگاهیست که با افتخار  بر ان است تا شما را در این مرحله از رسیدن به هدفتان یاری نماید و صحمی هرچند کوچک در موفقیت شما داشته باشد.به لطف اللهی ما با تکیه بر ذوق و هنر طراحان نامدار و با بکارگیری قدرتمندترین نرم افزارهای روز دنیا، قادریم بنر های حرفه ای و بسیار تآثیر گذار را به شما تقدیم کنیم. این بنر ها با این که در حد حرفه ای طراحی میشوند،ولی با هزینه ای ناچیز به دست شما خواهند رسید که در مقایسه با تعرفه های سایر همکاران ، تقربآ رایگان محسوب میشود.
لازم به ذکر است که هدف از فعالیت طرح نت، کسب درامد از طراحی نمی باشد و این هزینه ناچیز دریافتی از شما عزیزان به دلیل سیاست های مالی وبسایت می باشد و تمام این مبالغ صرف پیشرفت طرح نت و امکانات ان در جهت ارائه خدماتی بهتر برای شما عزیزان می شود.

با طلب یاری از خداوند مننان ،مدیر وبسایت: حامد صمدیبرچسب ها : طراحی بنر , تبلیغات , درج اگهی , بنر رایگان , طراحی بنر رایگان , بنر ها , ساخت بنر ,
» دانلود رایگان کتاب اموزشی seo ( دوشنبه 17 مهر 1391 )
» تخفیف ویژه به وبلاگ نویسان و کاربران سایت های پی تی سی ( چهارشنبه 5 مهر 1391 )
» مدیران چگونه به خودآگاهی می‌رسند ( یکشنبه 26 شهریور 1391 )
» آشنایی با انواع شیوه‏ های تبلیغات اینترنتی ( یکشنبه 26 شهریور 1391 )
» اجرای گام به گام یک برنامه بازاریابی موفق ( یکشنبه 26 شهریور 1391 )
» برای فروش بیشتر، دست به هر کاری نزنید ( یکشنبه 26 شهریور 1391 )
» تبلیغات به روش دیوید اگیلوی ( یکشنبه 26 شهریور 1391 )
» تبلیغات و بازاریابی ( یکشنبه 26 شهریور 1391 )
» تبلیغات چیست؟ ( یکشنبه 26 شهریور 1391 )
» انواع بنرها ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» نکاتی در طراحی بنرهای تبلیغاتی ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» بنر چیست؟ ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» طرح نت ( یکشنبه 15 مرداد 1391 )
پشتیبانی


تلفن پشتیبانی: 09351843724

دسته بندی ها